YENİLİKÇİ ORTAĞINIZ...

Şirket Profili

Ekip Motor

Firmamız, Birleşik Motor A.Ş. Hizmet Noktasıdır.

Sektörde 35 yıllık tecrübesiyle üst düzey hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hızlı ve ekonomik servis hizmetini sizlere sunmak EKİP MOTOR YENİLEME'nin öncelikli prensibidir.

Hızla gelişen çağımızda, teknolojiyi yakından takip ederek, makine parkı, kalite standartları ve personel gelişimi gibi konularda daima YENİLİKÇİ olmaya özen gösteren firmamız, uzmanlaştığı tüm motor yenileme hizmetlerinde çağdaş, güvenilir, çevreye duyarl, kaliteli hizmet veren, yenilikçi ve kendini sürekli geliştiren öncü bir kuruluştur.

Kaliteli hizmeti hep birinci sırada tutan Ekip Motor, küçük yada büyük iş ayrımı yapmadan her ürüne aynı hassasiyet ve özenle işlem yapan, her müşterisine aynı hassasiyetle hizmet veren bir yaklaşımdadır. ISO 9001:2008 ve TSE HYB (TS 11954) belgelerine sahip olan firmamız mevcut hizmet standardını bu belgelerle tescil ettirmiştir.
Yapılan tüm işlemler garantimiz altında olup belirtilen bu garanti sistemi tüm Türkiye genelindeki Birleşik Motor A.Ş. hizmet noktalarında geçerlidir.

Vazgeçilmez koşullarımız ve hedeflerimiz ise şunlardır ;
•    Müşteri memnuniyeti  (güler yüzlü, saygılı, dürüst, yardımcı ve çözümcü)
•    Etkin takım çalışmasına, iç ve dış her türlü iletişime açık olma
•    Sürekli gelişim için, çalışanlarımıza ve teknolojiye yatırım yapma
•    Kalite standartlarımızı korumak ve sürekli geliştirmek

FAALİYET ALANIMIZ
Binek ve Hafif Ticari tüm araçlar, İş Makinası, Traktör ve Jeneratörlere ait içten yanmalı benzinli ve dizel tüm motorlara ait motor ve silindir kapak ölçüm test ve revüzyon işlemleri.

Kalite Belgeleri


Hizmet Verdiğimiz Markalar